Team

Ons enthousiaste team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, leerkrachten, onderwijsassistenten, een intern begeleider, een gedragswetenschapper, een administratief medewerker, een conciërge/ facilitaire dienst en één medewerker facilitaire dienst vanuit de Felua-groep.

Kenmerkend voor dit schoolteam is dat iedereen met passie, plezier en liefde werkt met deze speciale doelgroep.

team-16

Clusterdirecteur

Diederik Schakelaar
d.schakelaar@veluwseonderwijsgroep.nl

Locatiedirecteur

Onno Bevers
o.bevers@sbodevorm.nl

Intern begeleider

Cecile Vos-Hinnen
c.vos@veluwseonderwijsgroep.nl

Samenstelling team

Carolien Kaagman- van Egteren (onderwijsassistent)
c.vanegteren@veluwseonderwijsgroep.nl

Annemarie Goudbeek (Onderbouw B)
a.goudbeek@veluwseonderwijsgroep.nl

Cora Groeneveld (onderwijsassistent)
c.groeneveld@veluwseonderwijsgroep.nl

Edwin Bos (Middenbouw D)
ea.bos@veluwseonderwijsgroep.nl  

Marilene Kraaijenbrink (Bovenbouw B en Middenbouw D)
m.kraaijenbrink@veluwseonderwijsgroep.nl

Silvia Hanssen (Bovenbouw B)
s.hanssen@veluwseonderwijsgroep.nl

Esther Bons (gedragswetenschapper)
e.bons@veluwseonderwijsgroep.nl

Sandra Pelgrim (onderwijsassistent)
s.pelgrim@veluwseonderwijsgroep.nl

Paul Rothengatter (Middenbouw E)
p.rothengatter@veluwseonderwijsgroep.nl

Sophie Stufken (Middenbouw C)
s.stufken@veluwseonderwijsgroep.nl

Jeannette van Wezenberg (Middenbouw E)
j.vanwezenberg@veluwseonderwijsgroep.nl

Karin Neve (Middenbouw A)
k.neve@veluwseonderwijsgroep.nl

Anne-Marie Reulink (Middenbouw A en Middenbouw C)
a.reulink@veluwseonderwijsgroep.nl

Dinise Schimmel (Middenbouw B)
d.schimmel@veluwseonderwijsgroep.nl

Lex Kobessen (Bovenbouw A)
l.kobessen@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratief medewerker:

Hans Berenschot
h.berenschot@veluwseonderwijsgroep.nl

Conciërge/ facilitaire dienst

Heleen van Ernst-Vos
h.vos@sbodevorm.nl

SBO de Vorm

Waleweingaarde 114
7329 BD Apeldoorn

telefoon:
055 5335472

e-mail:
admin@sbodevorm.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep