Team

Ons enthousiaste team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, leerkrachten, onderwijsassistenten, een intern begeleider, een gedragswetenschapper, een administratief medewerker, een conciërge/ facilitaire dienst en één medewerker facilitaire dienst vanuit de Felua-groep.

Kenmerkend voor dit schoolteam is dat iedereen met passie, plezier en liefde werkt met deze speciale doelgroep.

team-16 

Locatiedirecteur

Onno Bevers
o.bevers@veluwseonderwijsgroep.nl

Intern begeleider

Cecile Vos-Hinnen
c.vos@veluwseonderwijsgroep.nl

Psycholoog

Esther Bons
e.bons@veluwseonderwijsgroep.nl

Samenstelling team

Lisanne Oudbier (Onderbouw A en middenbouw B)
l.oudbier@veluwseonderwijsgroep.nl 

Carolien Kaagman- van Egteren (onderwijsassistent)
c.vanegteren@veluwseonderwijsgroep.nl

Annemarie Goudbeek (Onderbouw B)
a.goudbeek@veluwseonderwijsgroep.nl

Jurre Telnekes (Onderwijsassistent)
j.telnekes@veluwseonderwijsgroep.nl 

Edwin Bos (Bovenbouw A)
e.bos1@veluwseonderwijsgroep.nl  

Jacqueline Scheffer – Bagerman (onderwijsassistent)
j.scheffer@veluwseonderwijsgroep.nl 

Marilene Kraaijenbrink (Bovenbouw D)
m.kraaijenbrink@veluwseonderwijsgroep.nl

Silvia Hanssen (Bovenbouw D)
s.hanssen@veluwseonderwijsgroep.nl

Sandra Pelgrim (onderwijsassistent)
s.pelgrim@veluwseonderwijsgroep.nl

Sophie Stufken (Middenbouw A)
s.stufken@veluwseonderwijsgroep.nl

Jeannette van Wezenberg (Bovenbouw B)
j.vanwezenberg@veluwseonderwijsgroep.nl

Karin Neve (Middenbouw A)
k.neve@veluwseonderwijsgroep.nl

Anne-Marie Reulink (Middenbouw B)
a.reulink@veluwseonderwijsgroep.nl

Dinise Schimmel (Middenbouw C)
d.schimmel@veluwseonderwijsgroep.nl

Lex Kobessen (Bovenbouw C)
l.kobessen@veluwseonderwijsgroep.nl

Anja Brietenstein (onderwijsassistent)
a.brietenstein@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratief medewerker:

Lisette Niesink
l.niesink@veluwseonderwijsgroep.nl

Conciërge/ facilitaire dienst

Heleen van Ernst-Vos
h.vos@sbodevorm.nl

SBO de Vorm

Waleweingaarde 114
7329 BD Apeldoorn

telefoon:
055 5335472

e-mail:
admin@sbodevorm.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep